Biela a modrá vás i vodu dostanú do varu!

Milujete modranskú keramiku, modrotlač a biele povrchy s modrými ornamentmi vás dostávajú do varu? Potom je pre vás ako stvorená keramická varná kanvica Orava VK-3810, ktorá vám vodu na čaj či kávičku prevarí a zaručene na seba strhne pozornosť každého, kto si teplý nápoj vychutnáva spolu s vami. Keramický povrch kanvice je glazúrovaný a na bielej ploche necháva „rozkvitnúť“ modré kvetinové ornamenty.

Biela a modrá vás i vodu dostanú do varu!

Biela a modrá vás i vodu dostanú do varu!
ilustračné foto: lenprezeny.sk

Biela a modrá vás i vodu dostanú do varu!

Výrobca sa vyhral s detailmi, ako je odnímateľné veko s uškom, pripomínajúce babičkine čajníky zo vzácneho čajového servisu, či ergonomická rukoväť pre komfortné a pevné uchopenie prstami, aby sa vám ani náhodou vzácny kúsok pri manipulácii nevyšmykol. Má objem 1 liter, podstavec otočný o 360 stupňov, príkon 1 000 W a schopnosť opantať vaše srdce. Predáva Orava za 25,90 €. www.orava.eu Súťaže sa môžete zúčastniť do 15.12.2016. Traja z vás získajú keramickú varnú kanvicu Orava VK-3810.

Termín konania súťaže: do 15.12.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.