Ako uloviť najlepšie vianočné darčeky poradí Pán Ostrovid!

S výberom darčekov je to vždy náročné. Tieto Vianoce je to iné… všetko vybavíte z pohodlia domova a bez stresu. Máme hneď niekoľko dôvodov, prečo darčeky vybrať na ZľavaDňa.

Darčekové kupóny
Vyberte si z niektorých darčekových dizajnov, nahrajte vlastnú fotku, darujte spolu s kupónom aj antistres omaľovánku alebo poskladajte darčekovú obálku, ktorá pod stromčekom zažiari. Jednoducho tieto nové kupóny znamenajú koniec nudným darčekovým voucherom.

Ako uloviť najlepšie vianočné darčeky poradí Pán Ostrovid!

Ostrovidov ostrý darčekový filter
V darčekovom filtri Pána Ostrovida nájdete ten pravý darček pre rodičov, súrodencov, polovičku aj kamarátov. Všetko vybavíte z pohodlia domova a celá vaša rodina bude spokojná. Dôkaz namiesto sľubov ;).

Darčeky včas pod stromčekom
Kupón vám dorazí aj 24. podvečer, na to máte naše slovo. Ale ak chcete mať istotu, že váš darček príde včas pod vianočný strom, sledujte označenie „Doručenie do Vianoc“. Pozrite si všetky darčeky s doručením do 24. decembra.

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.