Ako si vycvičiť draka 2 – vyhrajte DVD a originálne filmové darčeky

Topky.sk v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Bontonfilm a.s. pre vás pripravili súťaž o DVD a vecné darčeky s motívom Ako si vycvičiť draka 2.

Ako si vycvičiť draka 2 - vyhrajte DVD a originálne filmové darčeky

Na Cenu Akadémie® nominovaný film spoločnosti DreamWorks, Ako si vycvičiť draka, prichádza s ďalšou – druhou časťou tejto úžasnej trilógie. Keď Štikút s drakom Bezzubým objavia tajnú ľadovú jaskyňu, v ktorej žijú stovky divých drakov a tajomná Dračia jazdkyňa, obaja kamaráti sa odrazu ocitnú uprostred súboja za záchranu budúcnosti ľudí a drakov!

Zapojte sa do súťaže. Traja z Vás môžu vyhrať DVD Ako si vycvičiť draka 2 a darčeky s motívom filmu.

Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

 

 

[button-red url=“http://www.topky.sk/gl/260355/1451715/Ako-si-vycvicit-draka-2—vyhrajte-DVD-a-originalne-filmove-darceky“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.