AKO NA PÁSE s inSPORTline

Keď ti Sajfa zavolá, zastav pás so športovými produktmi a výhra je tvoja.

AKO NA PÁSE s inSPORTline 2
AKO NA PÁSE s inSPORTline
ilustračné foto: funradio.sk

AKO NA PÁSE s inSPORTline

  • Súťaž prebieha v termíne od 14.12.2015 do 18.12.2015.
  • Do súťaže sa môžeš zapojiť tak, že sa zaregistruješ cez formulár nižšie, a to najneskôr do piatka, 18.12.2015 do 14:00 hodiny a budeš čakať na telefonát od Sajfu.
  • Spomedzi všetkých zaregistrovaných budeme každý súťažný deň žrebovať jedného súťažiaceho, ktorému  Sajfa zatelefonuje a pustí mu zvukovú nahrávku desiatich produktov nahratých za sebou – akoby na páse s krátkymi pauzami medzi jednotlivými produktmi.
  • Úlohou každého súťažiaceho je kedykoľvek počas nahrávky (alebo aj pred spustením nahrávky) vysloviť slovíčko „STOP“.  Keď to urobí, automaticky vyhráva športový produkt, ktorý zaznie v nahrávke po vyslovení „STOP“ ako nasledujúci v poradí (v prípade vyslovenia „STOP“ pred spustením nahrávky, súťažiaci vyhráva produkt menovaný v nahrávke ako prvý).
  • V prípade, že sa vyžrebovanému súťažiacemu Sajfa nedovolá, žrebujeme náhradníka, ktorému Sajfa zatelefonuje. Súťažiaci, ktorému sme sa nedovolali, ostáva v osudí.
  • Do súťaže sa môže každý zaregistrovať len 1x.
  • Každý súťažiaci má nárok na výhru v súťaži len 1x.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/12/18 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.funradio.sk/clanok/31828-ako-na-pase-s-insportline/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.