Adventný kalendár plný prekvapení

Portál MôjAndroid.sk v spolupráci s e-shopom Danimani.sk spúšťa veľkú súťaž, v ktorej môžeš vyhrať každý deň. Začínajúci najkrajší mesiac roka, december, si tak môžeš vylepšiť jednou z 19 pripravených cien. Špeciálnou a zároveň asi aj najlákavejšou je úplne nová herná konzola Sony PlayStation 5. Súťaž spúšťame dnes, 1.12.2021 a potrvá do 24.12.2021.

Adventný kalendár plný prekvapení

ilustračné foto: mojandroid.sk

Text organizátora súťaže:

Do súťaže sa môžeš zapojiť každý deň, ale v rámci jedného dňa iba raz. Duplicitné odpovede budú vymazané. Ak sa zapojíš vo viacerých dňoch, zaistíš si vyššiu šancu na výhru. Vyhrať môžeš dokonca aj viackrát. Výhercov dennej výhry žrebujeme každý pracovný deň a oznámime ich v článku na webe MojAndroid.sk.

Okrem dennej výhry máme pre teba pripravenú aj špeciálnu cenu – Sony PlayStation 5. Stačí nakúpiť v e-shope Danimani.sk a v adventnom kalendári správne vyplniť číslo objednávky. Jedno číslo objednávky môžeš použiť len raz. Ak si však v Danimani.sk nakúpil viackrát, môžeš sa k adventnému kalendáru vrátiť aj na ďalší deň a vyplniť nové číslo objednávky. S každým ďalším nákupom tak zvyšuješ svoje šance na výhru. Adventný kalendár ti možnosť vyplniť číslo objednávky ponúkne v každý súťažný deň.

 

Koniec súťaže: 24. 12. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.