Adela Banášová a Jan Kraus sa stretnú v spoločnej talkshow

Hvězdy jak je neznáte

Hvězdy jak je neznáte

Fanúšikovia kvalitného humoru sa majú na čo tešiť. Česká a slovenská moderátorská špička,  Jan Kraus a Adela Banášová sa stretnú na jednom pódiu v talkshow Hvězdy jak je neznáte. Prezradili, ako vnímajú jeden druhého a prečo bude toto predstavenie jedinečné.
Adelu Banášovú a Jana Krausa netreba obzvlášť predstavovať. Obidvaja úspešne moderujú vlastnú talkshow a v televíznych formátoch, v ktorých sa objavia, sú zárukou kvality. V Bratislave sa v nedeľu 11. mája stretnú na jednom pódiu v úlohe, v  akej ich nepoznáme.  Tentokrát budú odpovedať na „štipľavé“ otázky oni. Okrem divákov ich vyspovedá moderátor Václav Daniel Kosík.

Hvězdy jak je neznáte

Václav Daniel Kosík

„Václav je majster „nevhodných“ otázok. Má však cenný dar, že mu nevadí, ak sa tým publikum baví. Rovnako ho neznervózňuje, že sa opýtal zle. Nikdy neviete, aké dobrodružstvo vás s ním čaká. A pritom to nie sú pripravené vtipy, ale valiaca sa autenticita okamihu,“ prezradil  Jan Kraus.  „Je to veľmi svojský, ale sympatický pán. Svojím spôsobom ho obdivujem za jeho vytrvalosť robiť tento projekt tak dlho a úspešne. Okrem toho je to asi jediný držiteľ Zlatého slávika v kategórii DJ, neviem v ktorom roku, ale je,“ s úsmevom doplnila Adela. Talkshow Jan Kraus aneb Hvězdy jak je neznáte s  Adelou Banášovou pobavila už minulý rok divákov v Košiciach. Obidvaja moderátori prestavenie hodnotia veľmi pozitívne a sú zvedaví, čo prinesie improvizovaná talkshow tentoraz pred bratislavským publikom. „Pre mňa osobne to bol veľmi príjemný, jemne surreálny, ale zato srdečný a energický zážitok,“ okomentovala košické predstavenie Adela. Na východné Slovensko si zaspomínal aj ostrieľaný moderátor  a herec Jan Kraus: „ Václav začal košický večer gratuláciou  Adele k narodeninám a hneď jej rok života decentne pridal. Publikum sa tým ale bavilo výborne a Košice boli naše!“

Okrem dávky skvelého humoru, vtipných komentárov a veselých historiek z bežného života spestrí večer  aj hudobná lahôdka v podaní Lucie Šoralovej. Drobnú speváčku s jedinečným prejavom kritika označila vďaka jej aktuálnemu albumu za budúcnosť česko-slovenského šansónu. Diváci môžu položiť hosťom akékoľvek otázky. Krausovi ani Adele opačné garde neprekáža a o tom, že si rozumejú sa presvedčili už viackrát. Na spoločné predstavenie sa obidvaja tešia.  „Adelu vnímam výborne, pretože je výborná. Myslím, že jej hlavná sila je v glose – čo je pomerne vzácna disciplína a nedá sa natrénovať,“ nešetril chválou na kolegyňu Jan Kraus. Podobne sa vyjadrila moderátorka na adresu Jana Krausa:  „Vnímam ho ako mimoriadne pohotového človeka, ktorý s každým dokáže nájsť v rozhovore žiarivé momenty.“

Predstavenie Jan Kraus aneb Hvězdy jak je neznáte s exkluzívnym hosťom Adelou Banášovou  si môžete vychutnať 11. mája v bratislavskom Ateliéri Babylon. Vstupenky zakúpite v sieti Ticketportal.

SÚŤAŽ O 2 VSTUPENKY!

 

 



Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.