8x fabia a 200-tisíc eur na tipovanie!

Anketu o hlavnú cenu Turnaja majstrov ovládli automobily Škoda Fabia! Čo to znamená pre najväčšiu tipérsku komunitu? Každý hráč, ktorý sa v Turnaji majstrov umiestni medzi ôsmimi najlepšími, naštartuje novú Fabiu. Celkový víťaz navyše získa 400 000 Netov. Do hry o auto sa dostanú úspešní borci z Tipligy a z novej súťaže Tipcup Tour!

8x fabia a 200-tisíc eur na tipovanie!

8x fabia a 200-tisíc eur na tipovanie!
ilustračné foto: tipsport.sk

8x fabia a 200-tisíc eur na tipovanie!

Tipcup Tour, to je nová súťaž pre najväčšiu tipérsku komunitu. Hrá sa iba na internete a na účasť v súťaži stačí zaradiť jeden ľubovoľný tiket. Tipovať možno na všetky príležitosti s výnimkou live stávok. Turnajov Tipcup Tour bude celkom 10 (február až november) a všetko bude zakončené decembrovým Turnajom majstrov.

Turnaj majstrov o auto

Vrcholom celoročnej súťaže je Turnaj majstrov, ktorý sa uskutoční v decembri 2016. Účasť v Turnaji majstrov si zaistí celkom 1 024 tipujúcich – 528 najlepších hráčov z rebríčka Tipcup Tour a k nim sa pripojí 496 tipérov z Tipligy, ktorí budú v termíne 1. 12. 2016 o 9:00 hod v 1. lige, 2. lige, Národnej lige, Divízii alebo v Krajskom výbere. Víťaz získa luxusný automobil a ďalší tipujúci hodnotné ceny.

Termín konania súťaže: do 5.11.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.