2000 € za 1 SMS Hráme naplno, fandíme naplno!

Výherný telefonát ťa môže zastihnúť kdekoľvek. Cestou z práce, v práci alebo pri nákupoch. Naozaj kdekoľvek! Buď preto pripravený – stačí dvihnúť telefón so správnym heslom platným pre konkrétny hrací deň a výhra je tvoja. Držíme vám všetkým palce!

Počas MS v ľadovom hokeji pri každom góle nášho mužstva pridáme do hry 1 000 €!

https://www.expres.sk/2000e-za-1-sms/

2000 € za 1 SMS Hráme naplno, fandíme naplno!
ilustračné foto: expres.sk

2000 € za 1 SMS Hráme naplno, fandíme naplno!

Pošli SMS s textom EXPRES na 7779.

Je to úplne jednoduché: Pred každým žrebovaním pošli SMS s textom EXPRES na číslo 7779

Ak ti zavoláme, dvihni hovor do 15-tich sekúnd a zreteľne vyslov heslo platné pre konkrétny hrací deň, ktoré bolo vyhlásené vo vysielaní Rádia Expres bezprostredne po vyžrebovaní výhercu predchádzajúceho hracieho dňa alebo je uverejnené na www.expres.sk a výhra je tvoja!

Ak nedvihneš hovor v časovom limite so správnym heslom platným pre konkrétny hrací deň alebo nezopakuješ heslo bezprostredne po výzve moderátora, nevyhrávaš (podrobné pravidlá nájdeš v štatúte súťaže).

Žrebuje sa každý pracovný deň vždy po 15:00 hod. zo všetkých platných SMS, ktoré boli doručené od posledného žrebovania. Zaslaním SMS získavaš zľavu na nákup tovaru Rádia Expres na stránke www.eshop.expres.sk, ktorú si môžeš uplatniť prostredníctvom kódu z odpovednej SMS. Maximálna cena spätnej SMS správy je 0,80 € vrátane DPH. SMS službu technicky zabezpečuje spoločnosť A SMS, s.r.o., Šulekova 70, 811 03 Bratislava, IČO: 35830387.

Účelom súťaže Počúvam Rádio Expres je v rámci reklamnej a propagačnej kampane zvýšiť u širokej verejnosti počúvanosť rozhlasovej programovej služby Rádio Expres.

27.12.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.