Súťaž o poukážky Terno s darčekomObchodná sieť ponúka rozmanitý tovar a jedinečný zážitok z nakupovania. Prináša zákazníkom výrobky od výnimočných lokálnych a regionálnych dodávateľov, ako aj poctivo vyrobené produkty z vlastnej výroby za rozumné a férové ceny.
V Terne práve prebieha spotrebiteľská akcia zameraná na rodiny s deťmi, postavená na postavičkách Megažrútov. Tí sa po zjedení všetkých zásob v Maškrtánii prehrýzli priamo do predajne Terna, kde našli všetko, čo im chutí.
Súčasťou akcie je komiks, do ktorého si deti lepia nálepky získané za každých 10 eur nákupu. Za vyplnený komiks si budú môcť odniesť čiapku s dizajnom jedného z Megažrútov – Cucu, Upi, Bubla, Manažéro, Ego alebo Žujo – domov.

 

Súťaž o poukážky Terno s darčekom

Súťaž o poukážky Terno s darčekom
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o poukážky Terno s darčekom

Terno si pre vás pripravilo súťaž o poukážky v hodnote 20 eur na nákup vo svojich predajniach, dievčenskú čiapku megažrúta Bubla a pre chlapca čiapku Eggo.

Trvanie súťaže: do 13.11.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.