Hraj s VB Taxi počas celého adventu o krásne a netradičné ceny!Advent s VB Taxi- to je 24×2 darčekov od nás a našich partnerov!

Bratislavská taxislužba v spolupráci so svojimi partnermi pre vás pripravila veľký vianočný adventný kalendár na Facebooku a zároveň i v „teréne“  .

ONLINE ADVENTNÝ KALENDÁR
Online adventný kalendár na Facebooku znamená každý deň jednu adventnú otázku a žrebovanie o krásne ceny, ktoré sme pre vás pripravili v spolupráci s našimi partnermi.
Prvé žrebovanie prebehne už 1.12.2017 o 21.00 hod. a následne každý jeden deň až do 24. 12. 2017, kedy bude vyžrebovaná hlavná cena súťaže – Playstation 4 SLIM.

ADVENTNÝ AUTOKALENDÁR
Všetky vozidlá VB Taxi sú štýlové, s neprehliadnuteľným dizajnom. Každý deň bude jedno naše VB Taxi vozidlo „autokalendárom“. Jeden z vás, kto sa povezie s nami, získa rovnakú cenu, o akú budeme v ten deň súťažiť aj na FB.

Hraj s VB Taxi počas celého adventu o krásne a netradičné ceny!

Hraj s VB Taxi počas celého adventu o krásne a netradičné ceny!
ilustračné foto: vbtaxi.eu

Hraj s VB Taxi počas celého adventu o krásne a netradičné ceny!

Veľká adventná súťaž o 24×2 cien
Súťažiaci sa do súťaže „onlinekalendár“ o výhru zapojí tak, že v konkrétny deň odošle do 20,00 hod. komentár so správnou odpoveďou na Facebooku na súťažnú otázku, zverejnenú v daný súťažný deň pod animáciou umiestnenou na Facebook – VB Taxi. Zaslaním správnej odpovede bude súťažiaci zaradený do žrebovania o cenu, ktoré sa uskutoční vždy o 21.00 hod. v daný deň. Meno, priezvisko a mesto výhercu bude zverejnené na Facebooku a tiež na stránke www.vbtaxi.eu. Do súťaže o výhru sa možno zapojiť len jedenkrát v rámci konkrétneho súťažného dňa.

Ako zvýšiť svoju šancu na výhru?
Zapojte sa každý deň

Čo viac môžete vyhrať?
Každý kto sa zapojí do súťaže a zároveň bude verejne zdieľať súťaž Adventný kalendár na Facebooku, dostáva sa do žrebovania o kredit na jazdy s VB Taxi v hodnote 30€.

Kto daroval ceny?
Studio Vitality, Knihy pre každého s.r.o., CINEMAX, Pastorekove sady, Dream PHOTO s.r.o., Expl0ited, Moma, 2ponožky, NatyKerny, Tiffany Candies, We Lift Together, ZaUzlené by Patrícia, TSSIZZA, Dannie …

24.12.2017

SÚŤAŽIŤ

Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.